İlk adım ayakkabısı

Yazar John 15/09/2014 0 Yorumlar Alışveriş,

Bebeğinizin İlk Adımları

İlk adım ayakkabısı büyük bir heyecanla doğmasını beklediğiniz bebeğinizin hayata atacağı ilk adımları sizin için ne kadar önemli ise bizim için de o kadar önemlidir. Bu nedenle ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar belirtilmiştir.

Ayak Sağlığını Bozan Nedenler Nelerdir?

Uzman görüşlerine göre insanların %99’u sağlıklı ayaklarla dünyaya gelmektedir. Fakat bebeklik çağında ebeveynlerinin yapmış oldukları hatalı ayakkabı seçimleri ile ayak sağlıkları tedavisi mümkün olan veya olmayan şekilde bozulmaktadır.

İlk Adım Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Bebeğinizin ayakları henüz gelişme ve büyüme döneminde olduğu için ayaklarını sıkmayacak, terletmeyecek, hava alan ve yumuşak malzeme kullanılan ayakkabıları tercih etmelisiniz. Gelişimini engellememek adına bir numara büyük olmasına ve ayağının ayakkabı içinde kaymamasına dikkat etmelisiniz. Ayakkabının içinde rahatsız edici dikiş ve çıkıntılar olmamalıdır. Hafif olması da yürümeye yeni başlayan bebekler için daha konforlu bir kullanım sağlar. Ayakkabı bebeğin dengesini bozmamalıdır. Bebeğinizin ayağında ayakkabı kullanımından sonra oluşabilecek herhangi bir kızarıklık, bası veya iz olup olmadığı da kontrol edilmelidir.

Hem kız hem erkek bebeklere yönelik en şık ilk adım ayakkabılarını en geniş renk seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz isim yazdırma seçeneğimiz ile de bebeğinizin ayakkabısını en özel hale getirebilirsiniz.

Onun güvenle ve sağlıkla atacağı adımlarda, bizim de özenerek tasarlayıp satışa sunduğumuz ayakkabıları, sitemizden inceleyebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Yorum Bırakın